Špatný spánek?
Časté probouzení?
Nedostatek energie přes den?

Zbavte se problémů se spánkem pomocí přírodního doplňku stravy NOXILUS a znovu získejte kvalitní a plnohodnotný spánek.

  • Zajišťuje klidný a hluboký spánek,
  • zlepšuje kvalitu hlubokého spánku i REM fáze,
  • obsahuje účinné látky jako hořčík, l-theanin a apigenin,
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy,
  • podporuje uvolnění a relaxaci.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Přírodní složení

Přírodní složení

14 aktivních látek

14 aktivních látek

Vyrábíme v ČR

Vyrábíme v ČR

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Nejlepší hormonální podpora = SPÁNEK
Nejlepší emoční stabilizátor = SPÁNEK
Nejlepší posilovač imunity = SPÁNEK
Nejlepší úleva od stresu = SPÁNEK
Nejlepší spalovač tuků = SPÁNEK
Nejlepší nootropikum = SPÁNEK

Andrew D. Huberman, Ph.D.
   @hubermanlab – 16. 9. 2021

Jak to funguje?

3 jednoduché kroky pro kvalitní a plnohodnotný
spánek přírodní cestou

KROK 1 Zvolte balení produktu

KROK 1 Zvolte balení produktu

Potřebujete kvalitní spánek po náročném dni? Vyberte si přírodní doplněk stravy pro podporu spánku. NOXILUS bude zabalen a do 48 hodin doručen na vaši adresu.
KROK 2 Pravidelně užívejte

KROK 2 Pravidelně užívejte

30 minut před plánovaným spánkem rozmíchejte 4 odměrky ve 1,5 dcl vody a vypijte. Účinky produktu pocítíte od první dávky.
KROK 3 Užívejte si náboj energie

KROK 3 Užívejte si náboj energie

Připravte se na kvalitní a hluboký spánek, který vás nabije na nadcházející den. Bez vedlejších účinků.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Špatný spánek má na vás negativní vliv

Špatný spánek může mít negativní vliv na náš každodenní život a zdraví. Může zhoršovat naši náladu, snižovat koncentraci a produktivitu, zvyšovat únavu, vyčerpání a dokonce může i vést k vážnějším zdravotním problémům jako například vysokému krevnímu tlaku a cukrovce. Všichni potřebují kvalitní spánek.

Je klíčový pro naše celkové zdraví a pocit spokojenosti. Kvalitní spánek nám může pomoci zlepšit náladu, zvýšit energii a zlepšit kognitivní funkce. Je důležité věnovat pozornost našemu spánkovému režimu a hledat řešení jak spánek zkvalitnit.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

NOXILUS podporuje váš přirozený spánkový cyklus

V noci se budete méně převalovat, usnete rychleji a zlepšíte si kvalitu spánku. To vše díky účinným složkám jako apigenin, hořčík bisglycinát a l-theanin, které mají podložené výsledky na základě mnoha studií. Tyto složky nejen podporují rychlejší usnutí a hluboký spánek, ale také zajistí, že se ráno probudíte odpočinutí, plní energie a s chutí do života.

NOXILUS obsahuje hořčík ve formě bisglycinátu, který je zvláště výhodný díky své vysoké vstřebatelnosti (80 %) a využitelnosti v lidském těle, a navíc nepůsobí projímavě ani ve vysokých dávkách.

Kvalitnější spánek

Méně převalování, rychlejší usínání a celkově kvalitnější spánek. Ráno se budete probouzet odpočinutí a plní energie a s chutí do života.

Lepší soustředění přes den

Zlepšíme vám duševní a kognitivní činnost. Budete se lépe soustředit, rychleji myslet a cítit se mentálně lépe.

Látky nové generace

NOXILUS obsahuje látky jako hořčík bisglycinát, l-theanin a apigenin, které dle posledních vědeckých výzkumů mají prokazatelný efekt na rychlejší usínání a hluboký spánek.

Rychlejší usínání

NOXILUS pomáhá regulovat přirozený spánkový cyklus vašeho těla. Vyrobeno z vědecky podložených složek jako je apigenin, který vám zajistí rychlejší usnutí.

Nejlepší forma hořčíku

Hořčík bisglycinát se vyznačuje vysokou vstřebatelností a využitelností v lidském těle (80 %). Další výhodou je, že nepůsobí projímavě ani ve vysokých dávkách.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Proč NOXILUS opravdu pomáhá?

Glycin

Glycin je aminokyselina, která může pomoci zlepšit kvalitu spánku. Glycin 
 v mozku funguje jako uklidňující neurotransmiter a usnadňuje přenos nervových vzruchů. Jeho užívání před spaním může snížit čas nutný k usnutí 
 a zlepšit hloubku spánku.

Hořčík

Hořčík ve formě bisglycinátu má vysokou vstřebatelnost. Dokáže zpomalit nervový systém, čímž snižuje kortizol a adrenalin. Navíc umí zvýšit hladinu serotoninu a navodit stav relaxace. Patří mezi nejlepší formu hořčíku pro kvalitní spánek. Bisglycinátová forma hořčíku je dobře snášená a má nižší riziko nežádoucích účinků než jiné formy hořčíku.

Tryptofan

L-tryptofan slouží jako prekurzor serotoninu, což je neurotransmiter, který v mozku ovlivňuje spánek, ale i mentální aktivitu. Tryptofan se tedy v krevním oběhu mění na serotonin. Tryptofan zlepšuje kvalitu spánku díky vlivu na hlavní hormon spánku.

L-theanin

L-theanin je aminokyselina nacházející se v čaji, která má pozitivní účinky na kvalitu spánku. Studie naznačují, že užívání l-theaninu může snížit stres a úzkost, což může vést ke snížení času nutného k usnutí a zlepšení kvality spánku. Kromě toho l-theanin sám o sobě nezpůsobuje ospalost, takže může být užitečný pro lidi, kteří chtějí zlepšit svůj spánek bez použití sedativ.

Apigenin

Apigenin je přírodní látka, která se nachází například v heřmánku. Studie naznačují, že apigenin může pomoci snížit úzkost a podpořit relaxaci, což vede ke zlepšení spánkových návyků. Apigenin má antioxidační účinky, což může pomoci chránit mozkové buňky a podporovat zdravý spánek.

Inositol

Inositol pomáhá tělu vyvážit optimální hladiny hormonu serotoninu a mozkových receptorů, které vám oba pomáhají cítit se klidně a odpočatě.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Co říkají naši spokojení zákazníci?

97 % zákazníků uvedlo, že jsou
s produktem NOXILUS spokojení
4,9 z 5

průměrné hodnocení
od 99 zákazníků

i
78×
i
20×
i
 
 
Petra, 32 let
„Jedním slovem super.“
Na produkt tohoto typu jsem dlouho čekala. Zajímám se o zdravý životní styl a spánek hodně řeším. Jedná se o nejpodstatnější věc, pokud chcete zhubnout a být celkově v klidu, vyrovnaní a odolní vůči stresu. Jelikož se mi dlouhodobě nedařilo usnout před půlnocí, rozhodla jsem se tomu pomoci doplňkem stravy NOXILUS. Je přírodní a funguje skvěle. Ráno se cítím odpočatá a plná energie. Doporučuju vyzkoušet.
Ondra, 35 let
„Konečně cítím úlevu.“
Díky NOXILUS! Konečně mám dostatek energie, vidím progres ve fitku a přes den nejsem díky kvalitnímu spánku tolik unavený.

✅balení
✅složení
✅snadné užívání
Jaroslav, 40 let
„Neměl jsem problém s usínáním, ale kvalitou spánku.“
Délka spánku, usínání a ani probouzení mi v minulosti problém nedělalo, ale přes den jsem měl i tak málo energie. Dělal jsem vše správně dle cirkadiánního rytmu. Spánek jsem si začal měřit a zjistil jsem, že není kvalitní. Nečekal jsem to, ale díky tomuto produktu jsem to srovnal po dvou měsících. Díky moc.
Michaela R., 55 let
„Měla jsem problémy se spánkem.“
Měla jsem problémy se spánkem od začátku menopauzy. NOXILUS si dávám před spaním dle návodu. Jedná se o přírodní produkt, což jsem velmi ráda. Do klasických prášků na spaní bych nešla.
Roman, 35 let
„Má super složení.“
Užívám teprve 2 týdny, zatím bez zlepšení. Dám tomu ještě šanci, věřím, že zabere, jelikož má opravdu super složení.
Patrície, 45 let
„Díky za tento produkt.“
Už jsem myslela, že se normálně nikdy nevyspím. Díky za tento produkt.

Objednejte si NOXILUS

Doručení do dvou dní

Doručení do dvou dní

Zabezpečená platba

Zabezpečená platba

Certifikované složení

Certifikované složení

Český výrobek

Český výrobek

2 × 250 g 2 balení NOXILUS

2 × 250 g 2 balení NOXILUS

NEJOBLÍBENĚJŠÍ
1 balení
899 Kč
Doprava
ZDARMA
1 798 Kč
Objednat 2 balení
4 × 250 g 3+1 balení ZDARMA

4 × 250 g 3+1 balení ZDARMA

TOP NABÍDKA
1 balení
674 Kč
Doprava
ZDARMA
Ušetříte
- 899 Kč
2 697 Kč
Objednat 3+1 balení

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Máte otázky?
Zde najdete odpovědi 

Jak a kdy mám NOXILUS užívat?

NOXILUS užívejte nejlépe 30 minut před plánovaným spánkem. 4 zarovnané odměrky (1 dávka) rozmíchejte přibližně v 1,5 dcl vody a vypijte. V případě potřeby je možno dávku snížit na 3 nebo 2 odměrky. Užívejte maximálně 4 odměrky denně.

Za jak dlouho pocítím účinky produktu?

Účinky produktu se projeví v rozmezí 30 až 60 minut po užití dávky v závislosti na tělesné hmotnosti, předchozí konzumaci jídla a pití a předchozí aktivitě.

Proč NOXILUS funguje?

NOXILUS účinkuje převážně díky unikátní kombinaci účinných látek jako jsou vitaminy, minerály, aminokyseliny a extrakty z bylin, které prokazatelně přispívají k lepší kvalitě spánku, usnadňují usínání, snižují míru únavy a vyčerpání. Přispívají také k normální psychické činnosti.

Je NOXILUS návykový?

NOXILUS není návykový, nicméně na kvalitní spánek si rádi zvyknete.:-)

Má NOXILUS nějaké vedlejší účinky?

NOXILUS nemá prokázány žádné vedlejší účinky. Jedná se o kvalitní doplněk stravy. Dodržujte však dávkování a nepřekračujte doporučenou denní dávku.

4.9 z 5
Od ověřených zákazníků

Mohlo by vás zajímat

Mluvení ze spaní – příčiny, příznaky, léčba

12. 6. 2024
Mluvení ze spaní je jednou z největších abnormalit, které se mohou během spánku objevit. Přitom alespoň jednou za život mluvil ze spaní každý z nás. Jen o tom většinou nevíme. Co je to mluvení ze spaní, proč k němu dochází, je škodlivé a dá se léčit? Odpovědi najdete v dnešním článku.

Přečíst článek

Jaké fáze spánku máme

7. 6. 2024
Přemýšleli jste někdy nad tím, co se děje v našem mozku, když spíme? Tělo odpočívá, ale mozek pilně pracuje, zdají se nám sny, pod zavřenými víčky se pohybují oči. Někdy se každou chvíli budíme, jindy spíme celou noc. Spánek je základním předpokladem pro správné fungování nervové soustavy a pro naši…

Přečíst článek

Detailní informace

Zvolte balení produktu

Výrobek obsahující směs bylin (mučenka pletní, kozlík lékařský, chmel otáčivý, meduňka lékařská a heřmánek pravý), která přispívá ke zlepšení kvality spánku a snadnějšímu usínání. Obohaceno o hořčík a vitamin B6, které přispívají k normální psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení

glycin, inositol, bisglycinát hořečnatý, inulin, L-tryptofan, kustovnice čínská (Lycium sinense), L-theanin, vanilkové aroma, citrát draselný, bisglycinát zinečnatý, kopretina řimbaba (Tanacetum parthenium), heřmánek pravý (Matricaria Recutita), mučenka pletní (Passiflora incarnata), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), chmel otáčivý (Humulus lupulus), sukralóza, meduňka lékařská (Melissa officinalis), pyridoxin-hydrochlorid

Dávkování

Maximální denní dávka 4 odměrky. V případě potřeby lze snížit na 2-3 odměrky denně.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do +25 °C. Ukládat mimo dosah dětí!

Hmotnost obsahu

250 g

Výrobce

Primulus Group, s.r.o.,
Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru